Doporučujeme

Časopis pro technickou a informační výchovu. ON-Line

Časopis pro podporu vzdělávání. ON-Line

Portál studijních a výukových opor katedry technické a informační výchovy PdF MU. ON-Line



Přihlášení

  ___   _                  ____  
|_ _| | |__ __ __ | _ \
| | | '_ \ \ \ /\ / / | | | |
| | | | | | \ V V / | |_| |
|___| |_| |_| \_/\_/ |____/
Enter the code depicted in ASCII art style.

Galerie

Online konvertory a editory multimédíí

Online Converter - http://www.online-convert.com/      návod ZDE!

PiXr - online editor obrázků - http://pixlr.com/

SumoPaint - online editor obrázků - http://www.sumopaint.com

LunaPic - online editor grafiky (úprava a editace fotek) - http://www130.lunapic.com/editor/

DocsPal - online korvertor dokumentů a prezentací - http://www.docspal.com/

FileLab Audio editor - online editor zvuku - https://www.filelab.com/audio-editor

Soundation Studio - online editor zvuku - http://soundation.com/studio

Tilt-shift - online úpravy obrázků (efekt miniaturizace) - http://tiltshiftmaker.com

Online Anaglyph Maker - http://www.dualfoto.com

Gif Maker - Online program pro tvorbu GIF animací - http://gifmaker.me/

Instant Solve Anaglyph creator - http://instantsolve.net/anaglyph/

 

Obrázky a grafika

Vojenská technika - fotoreportáž z akce "Bahna 2010" - ZDE

Openphotohttp://www.openphoto.net

PDphotohttp://pdphoto.org

Wikimedia Commonshttp://commons.wikimedia.org/wiki

Gimp Savvyhttp://gimp-savvy.com/PHOTO-ARCHIVE

Visual Dictionary Onlinehttp://visual.merriam-webster.com

Living Archives Collectionshttp://livingarchives.ca/node/318

Clkerhttp://www.clker.com

PDCliparthttp://www.pdclipart.org

Online anaglyph maker - http://www.dualfoto.com

UVic's Language Teaching Clipart Libraryhttp://hcmc.uvic.ca/clipart/

TinkerCad (3D online CAD) – https://tinkercad.com/

Autodesk 123D Design (3D online CAD, pouštět z Google Chrome) – http://apps.123dapp.com/design/

 

Zvuky a hudba

SoundDogs - velká databáze zvuků - http://www.sounddogs.com/

SoundBible - http://soundbible.com

Media College - http://www.mediacollege.com/downloads/sound-effects/

Animal Sounds - http://www.animal-sounds.org/

Sound Jay (zvukové efekty aj.) - http://www.soundjay.com/

Jamendo - Hudba zdarma - http://jamendo.com

Speciální vyhledávač pro zvuky a zvukové efekty:

http://www.findsounds.com/

 

Videa

REEFVid (videa z možského světa) - http://www.reefvid.org/

Databáze Wikimediahttp://commons.wikimedia.org/wiki/

nebo odkazy na videa na YOUTUBE

 

3D modelování, tisk a obrábění

Model Repair Service (online s MS ID) - https://netfabb.azurewebsites.net/

Cvičná videa a fotky:

Rocky (mpg), Parníček (mpg), Plzeň (Wmv), Kachničky (Wmv)

cvičení: 1, 2, 3, 4, 5, prase, boiler , mapa ČR

 

Odkazy, stažení, ukázky

TimeLaps, časosběr - ukázky a online program (po registraci) - ZDE , návod (AN)

Video to image - program pro videa z obrázků (neinstaluje se) - ZDE

JPGvideo - program pro videa z obrázků (neinstaluje se) - ZDE

Anaglyph Maker - program na tvorbu 3D obrázků (neinstaluje se) - ZDE

Aktuality

19.11. 2014: Aktualizován harmonogram projektu NT
 
17.11. 2014: Projekt NT - Multimediální výuková technologie ve výuce - zde
 
17.5. 2014: ZDARMA - Kurzy pro žáky a učitele v rámci projektu Systematická podpora výzkumu a vývoje na ZČU
 
 
 
 
 

Náhodný obrázek

04